Officiele Uitslag 16 februari 2014 (voorronde winnaar  poule=schuin, winnaar/poulewinnaar= schuin/vet)

 

1 Sjoerd van Eren Shantung J Sanda 3 x 1 min POULE 
  Shivesh Jiawan KLL J Sanda   POULE 
               
2 Letisha (V) Warendorff KLR J Sanda 3 x 1 min  
  Daphne (V) van Dinteren Kamlung J Sanda    
               
3 Kevin Degens Shantung J Sanda 3 x 1,5 min POULE 
  Rumen Anatov KLR J Sanda   POULE 
               
4 Daychemar Coeriel Sherafight N Sanda 3 x 1,5 min POULE 
  Leroy  Verduldt SLW N Sanda   POULE 
               
5 Rowdy Zwaan DA N Sanda 3 x 1,5 min POULE 
  Rick Lankester DA N Sanda   POULE 
               
6 Isjandro De Los Santos Shantung N Sanda 3 x 1,5 min  
  Wesley  Zeeman DA N Sanda    
               
7 Ike van Staalduinen DA J Sanda 3 x 1 min  
  Amin Asaidi KLR J Sanda    
               
8 Lizette van Zeijl DA N Sanda 3 x 1,5 min DEMO
  Romy Lievaart DA N Sanda   DEMO
               
9 Gerald Brunkene Kamlung B Sanda 3 x 2 min  
  Sven Visser Kamlung N Sanda    
               
10 Rick  Olierook DA N Sanda 3 x 1,5 min POULE 
  Danny  Labeij Kamlung N Sanda   POULE
               
11 Hans  Verschoor Shantung N Sanda  3 x 1,5 min POULE
  Gerben van Velthoven DA N 3 x 1,5 min POULE
               
  Pauze            
               
12 Robin Boers DA     Wing Chun Demo  
  Marnix  Vijverberg DA   Wing Chun Demo  
               
13 Dylan de Hoogh Kamlung J Sanda 3 x 1 min POULE 
  Shivesh Jiawan KLL J Sanda   POULE 
               
14 Aaditya Nohar KLL J Sanda 3 x 1,5 min POULE 
  Kevin Degens Shantung J Sanda 3 x 1,5 min POULE 
               
15 Mitchell de Moree Shantung N Sanda 3 x 1,5 min POULE 
  Daychemar Coeriel Sherafight N Sanda 3 x 1,5 min POULE 
               
16 Avin  Schouten WCT N Sanda 3 x 1,5 min POULE 
  Isjandro
INVALLLER VOOR ROWDY ZWAAN, BLESSURE
De Los Santos Shantung N Sanda 3 x 1,5 min POULE 
               
17 Loedyeen (V) Windhorst Shantung J Sanda 3 x 1 min  
  Ike van Staalduinen DA J Sanda    
               
18 Guus Schutte DA N Sanda 3 x 1,5 min  
  Remco Diepenhorst Shantung N Sanda    
               
19 Tom  Siebels KLL J Sanda 3 x 1 min  
  Faris Hakkabi DA J Sanda    
               
20 Brian  Boeser Shantung J Sanda 3 x 1 min  
  Mike Borsje DA J Sanda    
               
21 Shane Houtman KLR J   3 x 1 min DEMO
  Tim de Wijs DA J Sanda Demo DEMO
               
22 Melissa (V) Lemmens Kamlung J Sanda 3 x 1 min DEMO
  Ilaida (V) Konte KLR J Sanda   DEMO
               
23 Stef de Jong DA N Sanda 3 x 1,5 min  
  Kevin Wijnen KLL N Sanda    
               
 24 Rick Olierook DA N Sanda 3 x 1,5 min  POULE
  Gerben   van Velthoven DA Sanda    POULE

 

DA= Defence Academy NL

Sherafight= Sherafight Groningen

Kamlung= Kam Lung Heenvliet

KLL= Kam Lung Lelystad

KLR= Kam Lung Rotterdam

SLW= Siwa Lima Warrior

WCT= Wing Chun Tong 

Shangtung=  Shantung Black Dragon

Hoofdscheidsrechter: Rob Gruis

Officials: FIMAC

Scheidsrechters: Marcel Foet, Gerard van Wijk, Arjen Koot, Vincent Smit, Nick van den Heuvel, Kees Groenewegen

Fotograaf: MIrjam vd Boogaard